Čo je Výzva 2025?

U nás v EGU sme videli budúcnosť, ktorá je čistejšia, tichšia, a bezpečnejšia.

U nás v EGO Power+ sme videli budúcnosť a je čistejšia, tichšia, a bezpečnejšia.

Veríme, že nedáva žiaden zmysel, aby nástroje a zariadenia, ktorých účelom je zlepšiť prostredie okolo nás, zároveň produkovali škodlivé emisie a znečistenie hlukom, ktoré ubližuje tomu istému prostrediu, ktoré sa snažíme zlepšiť.

Prišiel čas prijať výzvu a trvať na zmene.

„Akumulátorové zariadenia sú jediná zodpovedná voľba.“

Spoločnosť EGO Power+ bola založená s jednoduchou víziou používať pokročilé technológie pre vývoj inovatívneho systému akumulátorových zariadení. Eliminovali sme škodlivé emisie, znečistenie hlukom a zdravotné problémy spôsobené vibráciami benzínových zariadení pri zachovaní toho istého výkonu, ktorý používatelia potrebujú a očakávajú.

Výzva 2025 je naše volanie po zmene a osvete rovnako pre hobby, ako profesionálnych používateľov záhradnej techniky. Chceme ukázať svetu, že jediná logická voľba pri kúpe novej záhradnej techniky je investícia do akumulátorových zariadení. Nechajme benzín tam, kam patrí – v minulosti.

Vyspelá akumulátorová technológia už dnes je k dispozícii, takže neexistujú žiadne výhovorky. Budúcnosť je poháňaná batériami. A spolu tak vytvoríme oveľa, oveľa lepšie miesto na život.

Naša vízia pre Výzvu 2025 je do piatich rokov preorientovať používateľov záhradnej techniky od používania benzínových zariadení k akumulátorovým, kde sa batérie stanú hlavným pohonom pre nástroje používané v záhrade, a dosiahne sa značné zníženie produkcie emisií a hluku pri zvýšení bezpečnosti a užívateľského komfortu.