Podporujeme lepšie rozhodnutia

Naším ciešom je povzbudiť ľudí, aby sa rozhodli správne pri výbere záhradnej techniky, a vymenili benzínové stroje za zariadenia s nulovými emisiami. Zaviazali sme sa k vývoju nových produktov, aby bola vždy k dispozícii na výber akumulátorová alternatíva.

Pre naštartovanie našej cesty za Výzvou 2025 a sme začali zmenu odspodu a ponúkame používateľom záhradných zariadení, ktorí si zakúpia produkty EGO Power+ v roku 2020, lítiovú batériu s oblúkovým dizajnom zdarma pri nákupe produktov EGO Power+ v určitej sume (viac informácii nájdete na stránke egopower.sk).

Taktiež predlžujeme záruku na našu radu Professional-X z jedného na tri roky, tak na zariadenia, ako na batérie, čo je dôkazom nášho záväzku a dôvery v naše produkty a veríme, že profesionálni používatelia sa taktiež do naších produktov rozhodnú vložiť svoju dôveru.

V našej sieti distribútorov a predajcov spustíme používanie pokročilej diagnosticky našich zariadení a poskytneme im tréning, ktorý ich pripraví na akumulátorovú revolúciu.

Len podporou zmeny vo všetkých skupinách populácie sa nám podarí ju uskutočniť.