Vek akumulátorov

EGO Power+ sa zameriava výlučne na vývoj akumulátorových zariadení od svojho vzniku.

Možno by pre nás bolo jednoduchšie postaviť podnikanie na overených a vyskúšaných benzínových strojoch. Avšak naším zámerom nebolo hľadať najľahšiu cestu. Rozhodli sme sa hľadať správnu cestu.

My sme EGO Power+; sme súčasťou jedného z najväčších výrobcov náradia na svete s viac ako 10 miliónmi predaných kusov ročne vo vyše 65 krajinách sveta. Sme hrdí na naše výhradné zameranie na akumulátorový pohon, vďaka ktorému sa nám podarilo vyvinúť prvotriedne produkty s použitím najmodernejších technológií, ktoré výkonom prevyšujú zastarané benzínové stroje.

Sme lídrami na trhu v oblasti produktového dizajnu a výkonu akumulátorových zariadení, a taktiež v prevádzkových a nabíjacích časoch. Kľúčom nášho úspechu je lítiová batéria EGO Power+ s oblúkovým dizajnom, ktorá vytvorila nový štandard na trhu v dodávanom prúde a nabíjacích časoch. Taktiež zďaleka prevyšuje benzínové zariadenia výkonom.

Z pohľadu používateľa sú elektrické zariadenia tichšie a produkujú menej vibrácií, čo znamená, že ich používanie redukuje zranenia spôsobené dlhodobým vystavením vibráciám. My veríme, že zlepšenie individuálnych životov a ochrana zdravia našich používateľov je rovnako dôležitá, ako širšie environmentálne benefity.

Výhody batériovej technológie však nie sú limitované len na životné prostredie a zdravie používateľov. Z pohľadu návratnosti akumulátorové zariadenia taktiež zahanbia benzínové stroje. Počas 5-ročného obdobia použitia môže použitie nástrojov EGO Power+ znížiť nákupné a prevádzkové náklady o viac, než 40% v porovnaní s benzínovými strojmi.

Návratnosť investície do akumulátorových zariadení a ich prevádzkové náklady sú len jednou z tém pokrytej v našom Katalógu 2020.